Press Hostel

O nas

Press Hostel powstał z pasji do podróży i poznawania ciekawych ludzi. Nasza misja to zapoznanie gości z Warszawą – obecną i przeszłą. Zaczniesz od muzeów i typowych atrakcji z przewodników, pójdziesz z nami na imprezy klubowe, zwiedzisz offowe galerie, weźmiesz udział w alternatywnych koncertach.

Z nami zobaczysz co trzeba. Nie ma takiego drugiego miejsca w Warszawie, które atmosferą, architekturą, wystrojem wnętrz, nawiązuje do najlepszych trendów lat 70′ i 80′. Jesteśmy autentyczni w tym co robimy. U nas możesz na chwilę przenieść się w czasie. Starannie dobrane, gruntownie odnowione meble, aranżacja kolorów i przestrzeni to efekt połączenia estetyki obowiązującej w państwie totalitarnym ze współczesnością. Dzięki temu jest u nas ciekawie, ale też wygodnie.

Press Hostel cechuje otwartość oraz międzynarodowa, przyjazna atmosfera. Będziesz się u nas czuł bezpiecznie. Recepcja pracuje całą dobę. Osoba po drugiej stronie słuchawki zawsze udzieli Ci niezbędnej pomocy. Jako nasz gość uzyskasz informację, jak dojechać w wybrany punkt, jakie usługi są najlepsze i najtańsze, gdzie zarezerwować bilet na imprezę, co i gdzie zjeść, gdzie są najlepsze imprezy, przed czym należy się strzec.

Cechuje nas solidność we wszystkim, co robimy – od utrzymania czystości poprzez organizację imprez i animacji, a skończywszy na kawie, jakiej możecie się u nas napić się co rano za friko. Nawet łóżka projektowaliśmy sami. Mają normalną wielkość 90 cm x 200 cm. Gwarantujemy, że są wygodne. Pościel to oczywiście stuprocentowa, naturalna, oddychająca bawełna. Co ważne, materace są na tyle grube, że obudzisz się rano rześki i wypoczęty. Daje to wysoki standard domowy, w hostelach praktycznie niespotykany.

Sporo jeździmy po świecie. Tworząc Press Hostel staraliśmy się wyeliminować słabe strony tego typu zakwaterowania. Dlatego nasza wyposażona, otwarta kuchnia połączona jest z livingroomem i tarasem. Mamy dla Was książki, gry, szybkie wi-fi, pralko-suszarkę, zimne piwo i aspirynę.